• Email info@turkellertekstil.com.tr
  • Phone 0555 166 96 96

hakkımızda

HAKKIMIZDA

2014 yılında Vecdi Mert Uzer ve Kaan Uzer’in kurmuş olduğu Veka Grup Turizm A.Ş’nin tekstil alanında ki kolu olarak; hazır giyim iş kıyafetleri, siyasi parti bayrakları, okul kıyafetleri, tıbbı maske tek kullanımlık ürünler, personel kıyafetleri gibi birçok alanda hizmet verme amacıyla kurulan Türkeller Tekstil Grup A.Ş. şu an ülkedeki en önemli tedarikçilerdendir.

  • Türkeller Tekstil

    Türkeller Tekstil Grup A.Ş. şu an ülkedeki en önemli tedarikçilerdendir. İthalat ve ihracat alanında sektöre öncülük eden Türkeller Tekstil kullandığı son teknoloji ve aynı zamanda kaliteli ürünleri ile sektöre yön veren firmaların başında gelir.

  • Personel kıyafetleri

    Üretmiş olduğumuz belirli standartlara uygun, kaliteli ve dayanıklı, maksimum güvenlik sağlayan bu kıyafetler fiyat politikalarımız ile birlikte oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sayede işletmeniz ve çalışanlarınız için gerekli olan iş kıyafetleri, sizin için maliyet unsuru olmaktan çıkacaktır. Ayrıca işçilerin maksimum güvenlik önlemini alması için iş ekipmanları ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Thumb Thumb

GALERİ

Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb